Rinoplasti : 20 Yıllık deneyim!
Rinoplasti Clinic
+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Botoks ile Kırışıklardan Kurtulun

Botoks ile Kırışıklardan Kurtulun
 
Botoks bodrum hizmet veren firmamız botoks işlemi ile kırışıklarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Botoksun esas amacı kırışıklığı önlerken daha düz ve gergin bir yüz hattına sahip olmayı amaçlar botoks yaptırmak sanılanın aksine zor bir işlem değildir. Sadece birkaç şırınga yöntemi ile bu işlem yapılır. Yani herhangi bir ameliyat ya da bıçak altına yatma gibi bir durum da burada söz konusu değildir. Sadece botoks yapılacak olan bölgenin durumuna uygun olan bir enjeksiyon uygulanır. Ancak burada uygulanacak olan enjeksiyon dozu da önem taşır. Kimileri için daha az kimileri içinse daha fazla doz miktarı gerekebilir. 
 
Botoks ile Kırışıklıklardan Kurtulun 
 
Botoks bodrum bazında bugün oldukça gelişen ve popüler olan bir uygulama alanına sahiptir. Özellikle orta yaşlı ve yaşlı olan kişiler için bu uygulama daha çok ön plana çıkar. Alanında uzman olan kişiler eşliğinde uygulanan bir işleve sahiptir. Sadece birkaç dakika içinde işlev anında tamamlanır. Bunun için uzun bir süreye de gerek yoktur. Üstelik kişi botoks yaptırdıktan hemen sonra normal hayatına da rahatlıkla dönüş sağlayabilir. Bunun için bir kısıtlamaya da gerek yoktur. Botoks uygulaması daha güzel ve estetik bir görünümü de beraberinde getirir. Bu yüzden tercih edilirliği de her geçen gün artmaktadır. Üstelik ve kanama gibi bir durum da asla yaşanmaz. 
 
Dikişsiz Ağrısız Botoks İşlemi 
 
Botoks bodrum ve daha birçok ili içine alan geniş bir alanda yayılım sergiler. Botoksun bu kadar gelişmesi ve tercih edilmesindeki en temel sebep dikişsiz ve ağrısız olmasıdır. Özellikle ameliyat sürecine karşı tedirgin olanlar açısından bu işlem daha pratik olur. Deri altına enjekte edilen sıvı özel bir silikondan yapıldığı için kişinin sağlığına asla zarar vermez. Yani uzun süreye varan bir kullanım burada söz konusudur. Üstelik işlemden belli bir süre sonra kişi normal eski hayatına da rahatlıkla dönüş sağlar. Yani yüzüne makyaj yapma ya da başka uygulamalarda bulunma konusunda kısıtlama yaşamaz. Bu konuda botoks yaptırmak kişi için daha pratik ve kolay olmaktadır. 
 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

Çalışma saatlerimiz

  • Pazartesi 09:00 - 18:00
  • Salı 09:00 - 18:00
  • Çarşamba 09:00 - 18:00
  • Perşembe 09:00 - 18:00
  • Cuma 09:00 - 18:00
  • Cumartesi 09:00 - 14:00
  • Pazar Kapalı