Rinoplasti : 20 Yıllık deneyim!
Rinoplasti Clinic
+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Kaş Çevresine Botoks Uygulaması

Kaş Çevresine Botoks Uygulaması 
 
Botoks Fethiye ilçesine de hizmet veren firmamız kaş çevresine estetik açıdan kırışıklıklara son verebilirsiniz. Sizler için alanında uzman olan kişiler burada devreye girer. Kırışıklık sorunu yaş ilerledikçe daha çok ön plana çıkar. Üstelik  bu sorun eğer üzerinde durulmazsa git gide de büyümeye başlar. Ancak botoks ile yüzünüz gerginleşip tüm kırışıklıklar ortadan kalkar. Üstelik bu işlem için büyük çaplı bir ameliyata da gerek yoktur. Sadece birkaç şırınga işlemi ile anında botoks yaptırabilirsiniz. Sizler için alanında uzman olan kişiler devreye girip bu işlemi yürütür. Özellikle bu işlem için ağrı ve acı hissinin de olmaması daha çok işlemi ön plana çıkarmaktadır. 
 
Ağrısız Botoks İşlemi 
 
Botoks Fethiye ile bu alanda ağrı ve acı çekmeye gerek bile duymadan ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz. sadece enjeksiyon uygulanırken hafif bir yanma ve sızı oluşabilir. Ancak bu durum büyük çaplı değildir. Yani fazla ağrı ve yanma hissine kapılmazsınız. Sizler için gerekli olan her önlem anında alınır. Bu yüzden sorunsuz bir işlem ile botoks yaptırabilirsiniz. Botoks estetik bir alana girdiği için bu alanda mimiklerin kaybedilme sorunu da yoktur. Yani yüz kaslarına herhangi bir zarar gelmez. Yüzünüzü eskisi gibi rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Bunun için bir işlem kısıtı da bulunmaz. Sadece işlemden birkaç güne kadar evde dinlenip yüzünüzü fazla hareket ettirmemeniz gerekir. 
 
Botoks İşlemi Sonrası 
 
Botoks Fethiye ile bu alanda sizleri en iyi cerrahi işlem bekler. botoks yaptırdıktan bir müddet sonraya kadar gerekli özen gösterilmelidir. Böylece yüz hatları daha kısa bir zaman dilimi içinde kendini toparlar. Özellikle yüzüne çok fazla enjeksiyon uygulanan bir birey için daha çok dikkat gerekir. Çünkü belirli bir süreye kadar enjeksiyon deri altında bir bütünlük kurmak ister. Bunun için aşırı yüz darbelerinden kaçınmakta fayda vardır. Ancak genel makyaj yapma ya da yüze peeling ve maske uygulama işlemi için bir kısıtlama söz konusu olmaz. Yani genel yüz temizliği ve bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kısa bir süre sonra da istediğiniz görünüme sahip olursunuz. 
 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

Çalışma saatlerimiz

  • Pazartesi 09:00 - 18:00
  • Salı 09:00 - 18:00
  • Çarşamba 09:00 - 18:00
  • Perşembe 09:00 - 18:00
  • Cuma 09:00 - 18:00
  • Cumartesi 09:00 - 14:00
  • Pazar Kapalı