+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Fransız Askısını Kimler Yaptırabilir?

Fransız Askısını Kimler Yaptırabilir?
 
Fransız askısını kimler yaptırabilir sorusu son dönemlerde popüler bir hal almaya başladı. Çünkü son dönemlerde birçok kişi bu estetik işleme başvurmaktadır. Durum böyle olunca kimlerin yaptırabileceği sorusu da önem taşır. Bu cerrahi müdahale için 35 yaşını doldurmuş olmak ve 7O yaşını da aşmamış olmak gerekir. Öncelikle Fransız askısı, ameliyatsız bir yüz germe işlemidir. Fransa’da geliştirilip dünyaya yayıldığı için Fransız askısı olarak tanımlanır. Gün geçtikçe popülaritesi de artış gösterir. Bu işlem için dış kısmı silikon ve iç kısmı polyester olan malzemeler kullanılır. İşlem özellikle ameliyatsız olduğu için tercih edilirliği de günümüzde bir hayli fazladır. 
 
Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi Olan Fransız Askısı 
 
Fransız askısını kimler yaptırabilir ülkemizde son dönemde çokça konuşulmaya başlandı. Bu işlem için kadın ve erkek olması fark etmez. Ancak işlem yüzü çökük olanlara uygulandığı için 35 yaşını geçmiş olmak gerekir. 70 yaşın üzerindekiler için de risk taşıdığından 70 in altı olması gerekir. Bu yaş aralığında olan herkes için rahatlıkla uygulanabilir. Üstelik germe işlemi acısız ve ağrı olmadan yapılır. Oldukça rahat uygulanan bir işlemdir. Yüzdeki mimik kaybı yaşama sorunu da olmaz. Yüzünüzü rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Bu yöntem estetik ameliyata alternatif olacak şekilde gelişti. Özellikle ameliyattan kaçınanlar için kurtarıcı bir rol oynar. 
 
Güzel Bir Görünüm İçin Fransız Askısı 
 
Fransız askısı kimler yaptırabilir sorusuna net bir şekilde 35 ve 70 yaş aralığında her birey yaptırabilir şeklinde yanıt verilebilir. Bu işlem ise 45 ile 60 dakika arasında bir süreye sahiptir. İşlem ile ipler yerleştirilip askılama yöntemi uygulanır. Bu işlem için herhangi bir dikiş ve eksik yapılmaz. İşlem boyunca kanama veya morarma durumu da meydana gelmez. İşlem bittikten sonra yüzünüzü rahat bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. İşlem boyunca mikrop ve enfeksiyon kapma riski de yaşanmaz. İşlemden tam 24 saat sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. Fransız askısı ile daha genç ve estetik bir görünüme sahip olursunuz. Üstelik burada doğallığı kaybetme gibi bir durum da yaşanmaz. 
 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı