+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Yüz Estetiği

Hizmetlerimiz

Yalı mahallesi 6507 Sk. No:5 Kat:3 Daire:6 Atakent Karşıyaka İzmir

+90 (534) 681 83 61

bilgi@rinoplasticlinic.com

Yüz  Etetiği

Yüzün farklı bölgesinde uygulanan estetik  işlemlerdir.Uygulama bölgeleri burun, dudak, kulak, alın, kaş, gözkapağı gibi bölgelerdir.Sitemizde burun estetiği ve kulak estetiği için ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti)

Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti) her yaş grubuna uygulanabilir.  Daha çok kırklı yaşlardan sonra üst ve alt göz kapağında ki deri fazlalığı yada gözaltı yağ dokusu artışından kaynaklanmaktadır. Bu ameliyat lokal yada genel anestezi ile uygulanmaktadır. Lokal anestesi ile muayene şartlarında bile 45 -50 dk süren bir operasyondur.Ameliyattan bir gün sonra normal yaşantınıza dönebilirsininz. Opearasyondan sonra gözkapağında hafifi bir ödem oluşur ve 2-3 günsürer . göz kapağına attığımız dikişler  yaklaşık olarak 10-15  gün sonra kendiliğinden eriyor. 2-3 ay sonrasında  belirgin bir ameliyat izi kalmıyor.

 

İple Kaş Kaldırma : 

Ameliyatsız , 15-20 dakikalık bir yöntemle alından saçlı deriden ve deri altından geçirilen iperle kaşın yukarı doğru asılması işlemidir. Bu ipler bir buçuk iki yıl bir kalıcılığı vardır.Bu işlem birbuçuk iki yılda bir yenilenmelidir.

 

Yanak Kaldırma

Yanak kaldırma da kaş kaldırmaya  benzer bir işlemdir. Yanaktaki sarkıklık için de iki taraflı yanak bölgesine yanak yukarı doğru asılark yüzünüzdeki sarkmalar önlenebilmektedir

 

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu dudak bölgesine hyaluronik asit dediğimiz dolgu maddeleriyle yapılmaktadır. Poliklinik şartlarda bile 15-20 dk süren dudakları uyuşturan lokal kremlerle anestezi yapılır. aynıgün işinize dönebilirsiniz. Dudak estetiği de kullanılan dolgu miktarına, kullanılan dolgu çeşidine ve kullanılan dolgu markasına göre değişmektedir

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı