+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Blefaroplasti Ameliyatı Nerede Yaptırılmalıdır?

Blefaroplasti Ameliyatı Nerede Yaptırılmalıdır?

Blafaroplasti ameliyatı göz kapağındaki fazla dokunun alınarak hem iyi bir görme sağlamak hem de estetik bir görüntü sağlanması amaçlanır. Estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen ameliyattır.  Göz kapağına uygulanan bu işlem kesinlikle tıbbi bir müdahale olup uzman kişiler tarafından uygulanması gerekir. Blefaroplasti ameliyatı Muğla iline hizmet veren İzmir’de bulunan firmamız çeşitli tecrübelerinin yani sıra bir kliniktir. Güzellik merkezinden farklı olarak uzman doktorlar tarafından hizmet verilir. Yaptıracağınız işlem sağlık için veya estetik için olsun bir klinikte yapılması gerekir.

Blefaroplasti Ameliyatı Neden Tercih Edilir?

Blefaroplasti ameliyatı göz kapağında zaman ile sarkmaların oluşması veya genetik olarak bu daha sarkık göz kapakları olan insanların daha iyi bir görme olanı ve estetik bir ifade kazanmaları için uygulanan bir işlemdir. Göz kapağı sarkmasında görme alanı daralmaktadır. Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi fazla derinin göz kapağında ağırlık yapması göz yorgunluğuna neden olur. Bundan dolayı daha rahat görmek, görme açısının büyümesi için tercih edilir. Bunun yanı sıra bu işlem estetik bir görünümde sağlar. Ameliyat kadınlar ve erkeklerde uygulanan bir işlemdir, tamamen estetik amacı güdülmez. Trafikte, araç kullanırken, kitap okurken veya gündelik hayatta iyi bir yaşam sunar. Bunun yani sıra yüzde meydana gelen yaşlanma ifadesinin kalmasına neden olur. İzmir’de bulunan estetik kliniğimiz, çeşitli illerden ve ülkeler hastalarımıza uzun yıllardır hizmet vermektedir. Blefaroplasti ameliyatı Muğla iline de hizmet veren firmamız, kaliteli bir hizmet verirken sizin sağlığınızı önde tutar.

Blefaroplasti Ameliyatı Ağrısı

Son zamanlarda estetik ameliyatlarına karşı en büyük yargı ağrı konusunda gelmektedir. Cerrahi işlemlerde olduğu gibi estetik ameliyatlarında ufak bir ağrı söz konusudur. Bu ağrıların geçici olduğunu da belirtmek gerekir. Ameliyat sonrası, ağrı kesici, ilaç kullanımı doktor tarafından gözetilmekte ve gerekli görüldüğü taktirde verilmektedir. Ameliyat sonrası dokunun iyileşmesi süreci ile birlikte ağrılar azalmaktadır. Lakin kalıcı bir ağrı durumu söz konusu değildir. Ağrılar kişinin ağrı eşiği ile ilgili olmaktadır. Fakat yumuşak doku olan göz kapağının daha çabuk iyileşeceğini belirtmek isteriz. Blefaroplasti ameliyatı Muğla iline de hizmet vermekteyiz.

 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı