+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Dolgu ile Yanak Kaldırma

Dolgu ile Yanak Kaldırma

Dolgu ile yanak kaldırma işlemi elmacık kemiği üzerine yapılan bir işlemdir. Özellikle elmacık kemiği yassı olan ve yanağı ince olan kişiler için bu işlem ön plana çıkar. Dolgu ile yanak kaldırma işlemi sonrası daha oval ve güzel bir görünüme sahip olursunuz. Güzel bir yanak görünümü estetik ölçütlerden birini oluşturur. Elmacık kemiği yaşlanmaya birlikte bölgesel hacmini azaltır. Bu da kemiğin aşağıda sarkmasına neden olur. Özellikle ileri yaşlarda olan kişiler için bu işlem daha çok ön plana çıkar. Bu işlem için ameliyata bile gerek kalmaz. Sadece enjeksiyon işlemi ile yanak anında kaldırılır. Bu işlem yüzde lifting etkisi de yaratır.

Hızlı ve Kolay işlem Olan Dolgu ile Yanak Kaldırma

Dolgu ile yanak kaldırma işlemi saatleri alacak bir işlem değildir. Sadece birkaç dakika içinde estetik uzman tarafından yapılır. Bu dolgu ile çöküntü şeklini alan cilt görünüm de ortadan kalkar. Daha oval ve çekici bir görünüm elde edilir. Üstelik ameliyat bu sürece dahil olmadığı için anında işlem tamamlanır. Böylece işlem esnasında strese girmenize bile gerek kalmaz. Dolgu sonucu yüzün iyi bir analizi ortaya çıkarılır. Sadece tek bir dolgu işlemi ile yüzdeki görünüm bile değişir. Üstelik bu işlem mimik kaybını da yaşatmaz. Yani işlem sonrası rahatlıkla yanağınızı hareket ettirebilirsiniz.

Güzel Bir Görünüm İçin Dolgu ile Yanak Kaldırma

Dolgu ile yanak kaldırma işlemi daha estetik ve güzel bir görünüm için ön plana çıkar. Özellikle gülünce yanakların belirginliği daha çok ön planda tutulur. İyi bir yüz harmonisi için yanakların nasıl bir hacme sahip olduğu da önem taşır. Daha çökük ve sarkan bir yanak görünümü estetik açıdan hoş durmaz. Bu yüzden cerrahi müdahaleler devreye girerek yanağa güzel bir görünüm kazandırılır. Uygulanacak doz miktarı da yanağa ve genel yüz hacmine göre değişkenlik gösterir. Dolgunun bölgedeki kalıcılığı ise 1 ile 2 arasında değişkenlik gösterir. Ancak dolgu sonrası genel yüz hattı estetik açıdan büyük ölçüde değişime uğrar.

 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı