+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Dudak Dolgusu ile Dudak Şekli Değiştirme

Dudak Dolgusu ile Dudak Şekli Değiştirme

Dudak dolgusu Bodrum hizmeti vermekte olan İzmir ilindeki firmamız bir heykeltıraş edası ile dudaklarınıza dolgunluk, canlılık ve parlaklık vermektedir. Firmamız verdiği hizmetin sizin için önemi bilmekte ve Bodrumda ikamet eden veya tatile gelen danışanlarımız için kusuruz dudaklar sunmaktadır. Dolgu işlemi ile aklınızdaki bütün soruları unutun ve kliniğimizi ziyaret ederek hem size uygun modeli veya sizin belirlediğiniz modeli yaptırabilir hem de sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Dudak dolgusu sadece dudakları dolgunlaştırmaz aynı zamanda şekil değişikliği yaratabilir. Kısmı olarak istenilen bölgenin dolgunlaştırılarak istediğiniz dudak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Her Zaman Dolgun Dudaklar

Tatil çıktığınız zaman dolgun dudaklar istemez misiniz? Fotoğraflarda daha dolgun dudaklar için filtre kullanmaya son verin. Size uygun modelde dudak dolgusu ile her zaman daha dolgun dudaklarınız olsun. Basit bir işlem olan dudak dolgusu 15-20 dakika süren bir işlemdir. Üst dudak, alt dudak veya her ikisini de istenilen ölçülerde dolgunlaştırabilir. Dilerseniz altın orana sahip olun dilerseniz daha büyük dudaklara. Dolgu yazın denize girmenize engel teşkil etmemektedir. Sıcak havalardan etkilenmeyen dolgumuz içerisinde Hyaluronik asit bulunur. Bu birleşen tamamen vücutta bulunan temel bir birleşendir ve cildin daha esnek, dolgun, canlı ve nemli görünmesini sağlar. Özellikle sıcakta kuruyan ciltler için Hyaluronik asitli ürünler tavsiye edilir. Dudak dolgusu Bodrum ilçesine hizmet veren firmamız ile yazı dolgun dudaklar geçirin.

Dudak Dolgusu Avantajları

Dudak dolgu uygulanmasından sonra dolgun dudaklarınız olabilir. Ama sadece dudakları kalınlaştırmaz. Bir heykeltıraşın şekil verdiği gibi uzmanınız dudaklarınıza şekil verebilir. Bu sayede dudağınız şekli baştan yaratılabilir. Bu işlem sırasında dudak çevresinde oluşan kırışıklar ve mimik çizgileri de yok olur. Bu sayede hem dolgun hem biçimli hem de kırışık olmayan dudak çevresine kavuşabilirsiniz. Dudak dolgusu fark edilir biçimde yaptırabileceği gibi aynı zamanda daha natürel bir görünüm ile uygulanabilir. Kadınlara özgü olmayan bu estetik türü erkekler tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. Ağrısız bir işlem olduğu için dolgu sonrasında gündelik hayatınıza geri dönebilirsiniz. Özellikle son zamanlar estetik ameliyatlarının ağrılı ve acılı olduğu yönünde oldukça fazla itham vardır. Uzman kişiler ve profesyonel ekipmanlar ile ağrı, alerji ve yan etki görülmeden bu işlem uygulanır. Sağlıklı dudak dolguları için uzman bir klinikten yararlanmanızda fayda vardır. Dudak dolgusu Bodrum ilçesinde hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı