+90 (534) 681 83 61 bilgi@rinoplasticlinic.com

Fransız Askılısı ile Yüz Gençleştirme

Fransız Askılısı ile Yüz Gençleştirme 
 
Fransız askısı Fethiye beldesinde bulunan ve bugün birçok kişi tarafından başvurulan bir uygulama olmuştur. Bu uygulamadaki asıl amaç var olan kırışıklıkları azaltmaktır. Bu konuda önemli bir role sahip olan bu estetik müdahale birçok kadın tarafından da başvurulmaktadır. Buradaki en önemli işlev müdahalenin ameliyatsız olmasıdır. Yani herhangi bir bıçak altına yatma durumu meydana gelmez. Dikiş atma ya da kanama durumu da yaşanmaz. doğala yakın bir işlev sunduğu için bu durum kadınlar tarafından daha çok cazip görülmektedir. Çünkü birçok kadın ameliyata karşı oldukça tedirgin davranır. Bu cerrahi müdahale yöntemi ameliyatsız olduğu için tercih edilirliği de bugün git gide artar. 
 
Dikişsiz Fransız Askısı Fethiye
 
Fransız askısı Fethiye başta olmak üzere daha birçok yerde uygulanan bir yöntemdir. Özellikle yüzde bazı bölgelere yerleştirilen silikon ipler yardımı ile bu işlem yapılır. Ancak bu gerdirme işleminde herhangi bir acı ve dikiş olmaz. Üstelik işlem yapıldıktan sonra mimikleri kaybetme durumu da meydana gelmez. Çünkü buradaki işlem yüzün esas yani gerçek doğal yapısını bozmaz. Sadece yüzü gerdirip var olan kırışıklıkları ortadan kaldırır. Kişi işlem bittikten sonra rahatlıkla yüzünü hareket ettirip sosyal hayatına dönüş sağlayabilir. Burada bir kısıtlama durumu da söz konusu olmaz. Üstelik bu işlem yapıldıktan sonra yapay bir görünüm olması riski de yoktur. 
 
Fransız Askısı Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilecekler
 
Fransız askısı Fethiye başta olmak üzere birçok ilde başlayan ve yayılan bir cerrahi müdahale oldu. Ancak işlemi yaptıktan sonra dikkat edilecek hususlar vardır. İlk olarak operasyondan birkaç güne kadar yüz çok fazla hareket etmemeli. Çünkü işlem yapılan böğe hassastır. Yüze ağır bir darbe gelmesinden de kaçınılmalı. Aşırı soğuk havalardan da uzak durulmalı. Ancak bunlar dışında makyaj yapma ya da cilde krem sürme işlemi rahatlıkla yapılabilir. Bunlarda herhangi bir sakıncalı durum yoktur. Sadece uzmanların önerdiği birkaç günlük süreç içinde gerekli özen sarf edilirse eğer daha olumlu sonuçlar ortaya çıkar. Bunun dışında büyük çaplı bir dikkate gerek yoktur. 
 

Rinoplasti Clinic. Tüm yüz ve burun estetiği hizmetleri için buradayız.

Hizmetlerimiz

 • Rinoplasti (Burun Estetiği)

  Rinoplasti Burun Estetigi - Burun Ameliyatı

  Günümüz dünyasında daha güzel bir buruna sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için kliniğimizin hizmetlerinden faydalanarak Rinoplasti (burun estetiği) yapabilirsiniz. Bizi arayın ve bizden randevu alın!

 • Yüz Estetiği

  Yüz Estetiği - Plastik Cerrahi Yüz Estetiği

  Modern dünyada daha güzel yüz hatlarına sahip olmak hiç de zor değil. Bunun için yüz estetiği size yardımcı olacaktır. Kliniğimizden yararlanın. Bizi arayın ve bizimle bir toplantı düzenleyin!

 • Dolgu

  Dolgu

  Çene, dudak, gözaltı, kaş ve alın bölgelerine operasyonları yapmaktayız

 • Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Otoplasti (Kepçe Kulak Estetiği)

  Doğuştan olmayan kulak kıvrımının tekrar oluşturulması demektir.

 • img

  İzmir Burun Estetiği

  Modern tıbbın verdiği imkanlar insan hayatına en iyi katkıyı sunuyor

Çalışma saatlerimiz

 • Pazartesi 09:00 - 18:00
 • Salı 09:00 - 18:00
 • Çarşamba 09:00 - 18:00
 • Perşembe 09:00 - 18:00
 • Cuma 09:00 - 18:00
 • Cumartesi 09:00 - 14:00
 • Pazar Kapalı